СБУ затримала російських диверсантів, керованих ФСБ

Служба безпеки України отримала чергові докази безпосередньої участі спецслужб Росії у подіях, які відбуваються на Сході України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

При спробі незаконного перетину державного кордону України поза пунктом пропуску в Луганській області співробітники СБУ та Держприкордонної служби затримали двох громадян РФ, які за завданням російських спецслужб мали взяти участь у заходах екстремістського характеру, - розповіли у відомстві.

За свідченням одного з затриманих, громадянина РФ Сергія Запланова, безпосередньо перед від’їздом до України він отримав інструктаж та завдання від співробітника ФСБ РФ, який надав сприяння у перетині державного кордону.

Завданням Запланова була участь у акціях "Народного ополчення Донбасу" та збір розвідувальної інформації щодо соціально-політичної ситуації в регіоні та організацій, які діють на території Донеччини та Луганщини.

"Росію цікавить керована опозиція в Україні", - сказав Запланов.

Як розповіли затримані громадяни РФ, вони входять до політичної партії Едуарда Лімонова "Другая Россия", членів якої російська сторона активно використовує для засилання на територію України в якості, так званих, "ополченців".

Джерело: Українська правда