Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Угода конфіденційності

1. Дана Угода діє для інтернет-сайту wz.lviv.ua (надалі «Сайт»), що належить ТОВ «Видавничий Дім «Високий Замок» (надалі – «Власник»).

2. Факт відвідування Сайту свідчить про приєднання відвідувача до даної Угоди повністю та підтверджує його згоду з наведеними нижче умовами.

3. Під час відвідування Сайту Власник може здійснювати збір та обробку даних про відвідувача сайту:

  1. файли cookie;
  2. ір-адреси;
  3. параметри та налаштування інтернет-браузерів;
  4. інформацію про з’єднання, трафік, а також дату, час, тривалість інтернет-з'єднання.

Ці дані є знеособленими і не належать до персональних даних. Автоматичні рішення при обробці даних про відвідування сайту з журналу його відвідування не мають правових наслідків для відвідувачів.

4. Власник може включати зібрані дані до журналу відвідувань (лог-файлів) з моменту, коли відвідувач уперше відвідав Сайт. Строк зберігання даних становить період, протягом якого відвідувач відвідує Сайт, а також три наступних роки після останнього відвідування відвідувачем Сайту.

5. Власник може здійснювати обробку даних про відвідування Сайту будь-якими способами з метою визначення тематики та вдосконалення якості матеріалів видання, підготовки звітів для рекламодавців щодо кількості показів банерної та іншої реклами.

6. Власник може використовувати знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів і проведення статистичних досліджень.

7. Власник має право передати дані, повністю або частково, третім особам без повідомлення про це відвідувача у таких випадках: особам, у власність яких передано Сайт; новому власнику та/або Власнику Сайту для оброблення з метою, передбаченою даною Угодою.

8. Під час відвідування Сайту, на інтернет-сторінках Сайту можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, унаслідок чого такі треті особи отримують дані, зазначені у пункті 3, підпунктах 1, 2 та 3 даної Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

  1. системи зі збору статистики відвідувань Сайту (наприклад, Google Analytics тощо);
  2. соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook, тощо);
  3. системи банеропоказів;
  4. інші ресурси.

9. Відвідувач Сайту має усі права щодо захисту його персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

10. Оброблення даних здійснюється у приміщеннях, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування Сайту.

11. Власник має право змінювати умови даної Угоди в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за адресою https://wz.lviv.ua/policy і будуть обов'язковими для відвідувача Сайту з моменту публікації.

12. Відвідувачі можуть звернутися до Власника електронною поштою за адресою: [email protected], надіслати листа за адресою: 79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 65, зателефонувати за телефоном +38 (032) 234-90-00.