Передплатити Підтримати

Юрій Луценко на волі


Юрій Луценко вийшов з Менської колонії, де він відбував покарання

"Сьогоднішня подія для мене — перемога української демократії, світової демократії. Україна починає робити правильні кроки з припинення політичних репресій", — заявив він журналістам у неділю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На волю вийшов головний оптиміст країни", додав він, повідомляє УНІАН.

Луценко заявив, що у нього немає амбіцій у кампанії з виборів президента України в 2015 році і він підтримає кандидата від опозиції на цей пост.

"Я нікуди з політики не йшов, тому я нікуди не повертаюся. Я в політиці був і в політиці залишуся. Я дійсно маю намір займатися політикою. Хочу особливо підкреслити, у мене ніяких амбіцій щодо президентської кампанії 2015 року, вся моя діяльність буде спрямована на підтримку тих кандидатів від демократичних сил, які на сьогоднішній день вже вималювалися в суспільстві ", — сказав Луценко.

"Я буду робити все, щоб не перешкодити жодному з цих кандидатів, і добитися загальної перемоги. Але я впевнений, що ця перемога може бути лише тоді, коли всіх підтримає суспільство. Так ось моє місце серед тих людей, які будуть підтримувати президентські вибори в Україні. Я буду на вулиці, я буду серед людей, і буду робити все, щоб Україна повернулася на шлях демократії, не претендуючи ні на яку політичну формалізовану роль у цій компанії ", — підкреслив політик.

Екс-міністр МВС повідомив, що підтримуватиме засуджену екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Він подякував за увагу і підтримку: "багато не скажеш, думаю, що мої очі скажуть про багато".

Також він розповів, що не збирається "жодного дня витрачати на помсту, я буду працювати на перспективу".