Вищий пілотаж кутюрної справи


Елі Сааб представив нову колекцію на Тижні високої моди у Парижі.

Тиждень високої моди у Парижі — подія, на яку збираються знані “аксакали” цієї індустрії з усіх куточків світу. Не став винятком і показ осінньо-зимових кутюрних колекцій 2017-18 і цього разу — до французької столиці завітали кращі дизайнери, а подивитися на новинки (а також і себе показати) приїхала численна модно-зіркова тусовка.

Однією із родзинок показів стала колекція відомого ліванського дизайнера Елі Сааба. До речі, кутюр’є відсвяткував 4 липня своє 53-річчя, а 5 числа уже з головою поринув у паризьку подіумну метушню. Лише одного погляду на шикарні вбрання маестро модної справи достатньо, аби зрозуміти, що це “вищий пілотаж”. Представниці прекрасної половини людства виглядають у таких сукнях наче королеви.

Елі Сааб з дитинства знав, чим зароблятиме на хліб. У 1982-му 18-річний початківець заснував свій модний бренд у Бейруті. Головна майстерня дизайнера знаходиться у Лівані, але також працюють майстерні у Мілані та Парижі. Слава прийшла до нього 15 років тому, коли вперше темношкіра акторка в історії кінематографа Геллі Беррі отримала “Оскар” за виконання головної ролі і вибрала для церемонії вручення плаття з його колекції. Пізніше Беррі не раз зупиняла свій вибір на сукнях з колекцій Елі Сааба, а список зірок, які вдягаються у дизайнера, налічує не один десяток відомих імен. У тому числі, навіть кілька представниць королівських родин.