Передплата 2024 «Добра кухня»

ABC News: розвідка США попереджала про загрозу коронавірусу ще в листопаді

  • 08.04.2020, 20:35
  • 1 142

Ще в кінці листопада 2019 року американські розвідслужби попереджали, що в районі китайського Уханя поширюється інфекція, яка впливає на спосіб життя людей і роботу бізнесу, становлячи загрозу населенню

Про це повідомила телекомпанія ABC News, передає Голос Америки, інформує УНІАН.

Посилаючись на чотири джерела, знайомих з секретними матеріалами, телекомпанія повідомила, що побоювання з приводу явища, яке тепер відоме як пандемія коронавірусу, були детально описані у листопадовій доповіді Національного центру медичної розвідки, що входить у структуру Розвідувального управління міністерства оборони США.

Читайте також: Імперія зла: засекречений вибух на російському спецоб'єкті міг призвести до поширення коронавірусної інфекції

Звіт було складено на основі аналізу перехоплених дротяних і комп'ютерних повідомлень, а також супутникових знімків, повідомила телекомпанія.

«Аналітики дійшли висновку, що це може бути подія катастрофічного характеру», — заявило одне з джерел ABC News.

За його словами, про це багато разів доповідалося Розвідувальному управлінню Пентагону, Об'єднаному комітету начальників штабів і Білому дому. Міністр оборони Марк Еспер, який у неділю з'явився в програмі на каналі АВС, відповідаючи на питання про листопадове попередження, сказав: «Я не пам'ятаю. Але у нас є багато людей, які уважно стежать за цим».

Схожі новини