Передплата 2024 ВЗ

"Швидка не хотіла госпіталізувати": рідні розповіли про перебіг хвороби померлого від коронавірусу киянина

  • 07.04.2020, 10:55
  • 903

Дружина померлого від коронавірусу COVID-19 30-річного киянина розповіла, який перебіг мала хвороба від початку до трагічного кінця

Так, 19 березня Валерія В'юшина в Instagram повідомила, що її чоловіку Кирилу поставили діагноз двостороння пневмонія. Пацієнта доставили в реанімацію та підключили до апаратів, повідомляє OBOZREVATEL.

«Ось такий вердикт на сьогодні. Три швидкі, і жодна з них нічого не діагностувала, зокрема приватна, і навіть не постаралася! П'ять днів температура 40! Кашель просто дикий, без упину! І остання швидка посилено намагалася нам відмовити в госпіталізації, мовляв, ще посидьте три дні, пийте противірусне», — написала вона.

Дівчина розповіла, що вони самі наполягли на госпіталізації. Вони прибули до четвертої міської лікарні, де їм провели комп'ютерну томографію, яка й показала двосторонню пневмонію.

«Качають його в реанімації другу добу, я пишу й ридаю. Спасибі лікарям, що так стежать за ним. Нон-стопом роблять процедури. Щиро сподіваюся, що все минеться. Зробили тест на коронавірус, негативний. Весь персонал шалено уважний, і це мені дає сили не скиснути остаточно», — писала Валерія.

Читайте також: Коронавірус чи грип: як відрізнити симптоми

23 березня в соцмережі дівчина повідомила, що її «світ розірвався». Вона постійно перебуває в лікарні, і це «зводить її з розуму».

«Я не можу їсти, я не можу пити, я просто повільно сходжу з розуму. Мені треба бути сильною, я знаю, що тільки це і лікарі можуть врятувати його. Я молюся щодня, щоночі, я готова зробити все, щоб тільки він жив. Нікому не побажаю того, що переживає зараз моя і його сім'я. Друзі, гроші, сварки, понти, характер — все засовуйте собі в дупу, тому що дорожче, ніж життя, немає в цьому світі нічого», — ділилася особистим В'юшина.

24 березня вона повідомила, що чоловіка з підозрою на коронавірус перевезли в Інститут серця.

«Ця пневмонія зжирає легені буквально за дні. Допомога таким пацієнтам потрібна невідкладна, екстрена й постійна. Працювати з такими пацієнтами — справді ризик», — пояснила Валерія.

Також вона опублікувала відео, де заслужений лікар України, кардіохірург і директор Інституту серця Тодуров Борис показав, яке екіпірування повинен мати персонал для роботи з одним хворим.

«У середньому для на одного хворого випадає бригада лікарів, ці захисні костюми необхідно змінювати раз на декілька годин, в середньому це 30−40 костюмів на день», — написала В'юшина.

Попри всі зусилля лікарів чоловік помер від коронавірусу в Олександрівській лікарні Києва. Похорон призначено на 7 квітня.

Схожі новини