На честь відкриття Олімпійських ігор у Києві підняли прапор Національного олімпійського комітету України
- 26.07.2024, 17:45
- 232
Сьогодні перед будівлею Київської міськради відбулось урочисте підняття прапора Національного олімпійського комітету України на честь відкриття літніх Олімпійських ігор-2024 у столиці Франції - Парижі
![Фото: КМДА](https://wz.lviv.ua/img/360x200/d/img5463-2c274dc0.jpg)
Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
Як зазначила директорка департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, Україна продовжує демонструвати свою незламність світовій спортивній спільноті.
«Сьогодні ми з великою гордістю піднімаємо олімпійський прапор, який символізує не лише спортивні змагання, а й єдність націй у цілому світі. Літні Олімпійські ігри у Парижі є знаковими спортивними змаганнями. Вірю в те, що українські спортсмени продемонструють свою силу та майстерність. Уся країна та Київ вболіватимуть за кожного нашого спортсмена. Разом до перемоги», — наголосила Хан.
Вона побажала кожному українському олімпійцю досягнути нових висот, піднятись на п'єдестал і принести перемогу Україні.