Передплатити Підтримати

Опозиція оголосила про початок блокади адміністрації президента

Опозиція заявила про початок блокади мітингувальниками будівлі адміністрації президента України.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що основні події акцій протесту проти дій влади будуть розгортатися біля будівлі адміністрації президента на вулиці Банковій у центрі Києва.

"Зараз основний епіцентр переносять до адміністрації президента і персонально президента Віктора Януковича. Поки у нього є ще шанс зберегти країну і залишитися в історії України президентом країни", — заявив він на брифінгу у Штабі національного опору, який розмістився у будинку профспілок, у вівторок.

Яценюк також знову наголосив, що ключова вимога опозиції — дострокові президентські та парламентські вибори.

— На тлі масових протестів Янукович поїхав до Китаю

Перший заступник голови ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив у свою чергу, що "біля кожного входу і виходу має бути наш пікет, і він (Янукович) тимчасово буде сидіти у Межигір'ї".

Турчинов вважає, що чинний президент не хоче мирного вирішення політичної кризи. "Тому він дав команду "регіоналам" не давати жодного голосу за уряд Азарова і дав команду комуністам не давати жодного голосу. Янукович сподівається, що йому допоможе Росія, а ми не вистоїмо", — додав він.

Нагадаємо, у Верховній Раді після багатоденних акцій протесту народу країни у вівторок було піднято питання про вотум недовіри уряду України, на якому парламент відмовився розпустити Кабмін.

Ініціативу про відставку уряду підтримали 186 народних депутатів при необхідних 226. Зокрема, Партія регіонів дала один голос, "Батьківщина" — 90, "УДАР" — 42, "Свобода" — 37, КПУ — 0, позафракційні — 17.