• You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Президент до випускників-офіцерів: "Ваші знання та патріотизм як ніколи потрібні країні"

Президент до випускників-офіцерів: "Ваші знання та патріотизм як ніколи потрібні країні"


Президент України відвідав Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, де привітав науково-педагогічний колектив, слухачів та випускників університету з достроковим випуском офіцерів.

Президент особисто вручив дипломи випускникам-відмінникам університету оборони — офіцерам оперативно-стратегічного і оперативно-тактичного рівнів підготовки.

Глава держави наголосив на тому, що останні дванадцять місяців увійдуть в історію як рік відродження української армії. «Нам вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові спроможності та стримати натиск підготовленого, оснащеного сучасною технікою та зброєю ворога. Збройні Сили України з честю витримали цей іспит та довели, що вони є надійною опорою в захисті суверенітету нашої країни», — сказав Президент України.

Звертаючись до офіцерів-випускників, Президент наголосив на тому, що скорочення термінів навчання і достроковий випуск обумовлені тим, що «навіть за найоптимістичнішого сценарію на Донбасі, навіть за тривалого перемир’я, яке перейшло би в політичне врегулювання та сталий мир, військова загроза зі Сходу залишиться, на жаль, актуальною». Це потребуватиме постійних зусиль зі зміцнення обороноздатності нашої країни та боєздатності українського війська.

Президент також повідомив про те, що від учора українські Збройні Сили розпочали відведення важкої техніки та артилерії відповідно до Мінських домовленостей.

«Виконуючи домовленості, які ми вибороли у Мінську, ми розпочали відвід деяких важких озброєнь від лінії розмежування на Донбасі. Однак це лише перший тестовий крок, самий початок виконання мирного плану, який постійно порушується нашим супротивником. У будь-який час, у будь-який момент наші військові готові повернути техніку на попередні рубежі, у стислий і найкоротший термін дати відсіч ворогу», — сказав Президент.

Після вручення дипломів випускники проголосили урочисту клятву, пообіцявши високо нести звання офіцера, стояти на сторожі України, берегти безпеку та добробут Українського народу, віддано служити та боронити Українську державу.

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Президент до випускників-офіцерів: "Ваші знання та патріотизм як ніколи потрібні країні"