Польські фермери перекрили пункт пропуску «Дорогуськ — Ягодин», — митники
- 18.02.2024, 20:15
- 527
У пункті пропуску «Дорогуськ — Ягодин» повністю зупинили рух вантажівок в обох напрямках
![Фото ситуації на кордоні із соцмереж](https://wz.lviv.ua/img/360x200/c/img1497-3dafd9e5.jpg)
«На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 год. за київським часом рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано польськими фермерами, які розпочали на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, з того часу кордон не перетнув жоден ваговоз», — вказано у повідомленні.
Також митники повідомляють, що із 15:30 по 17:30 год. на залізничній станції «Дорогуськ» протестувальники намагалися блокувати залізничні колії, втім поліція Польщі цьому завадила. Там зараз рух потягів відбувається у штатному режимі.
Пропуск рейсових автобусів відбувається у звичному порядку, без черг.
«Анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту станом на цю пору жодним каналом комунікацій, в тому числі даними з відкритих публічних джерел — не підтверджується», — додали у Державній митній службі.
Там закликали враховувати цю інформацію під час планування маршрутів доставки вантажів.