Повісток у «Дії» не буде, — міністр
- 13.02.2023, 11:30
- 539
Наразі Мінцифра не планує запроваджувати нові сервіси у «Дії», щоб відправляти повістки. Над цифровим військовим квитком для українців призовного віку міністерство також не працює
![Фото умовне із мережі](https://wz.lviv.ua/img/360x200/6/photo6004978284493909919y-6a65ba04.jpg)
Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.
«Є ще багато проблем, які потрібно вирішити, і я вважаю, що цими проблемами треба займатися. Тому повісток в „Дії“ не буде, а над іншими сервісами для військових бувають різні обговорення, але нічого немає в роботі», — зазначив він.
Міністр зауважив, що зараз Мінцифра та Міноборони пропрацьовують цифрове посвідчення ветерана і можливість отримувати сервіси онлайн для ветеранів.
Ще один військовий проект — трансформація військово-лікарських комісій (ВЛК).
«Це комісії, які мають ветерани, які отримали поранення на полі бою. І зараз там є нелюдська бюрократія, так не можна ставитися до ветеранів. Тому ми допомагаємо цифровізувати цей напрямок, впровадити медичні електронні системи в госпіталях», — пояснив Федоров.
Наразі ж триває активна робота, щоб у проекті по ВЛК досягти швидкого результату упродовж пів року.