Поліцейські евакуюють мешканців Сіверська та розвозять продукти

  • 21.07.2022, 18:00
  • 424

Щодня місто на півночі Донецького регіону піддається хаотичним обстрілам російських військ. Зруйновані будинки та інфраструктура, а місцевим мешканцям доводиться цілодобово ховатися від снарядів у підвалах

Поліцейські евакуюють мешканців Сіверська та розвозять продукти

Правоохоронці організовують безпечний виїзд людей та надають допомогу. Для роз’яснення всієї небезпеки ситуації та моральної підтримки правоохоронці цілодобово на зв’язку з місцевими. За останні два дні групи поліції здійснили інформаційну роботу з мешканцями. Поадресно об’їжджали будинки, бомбосховища та підвали. Особлива увага приділялася багатодітним сім’ям та самотнім людям.

Разом з представниками місцевої воєнної адміністрації та волонтерами поліцейські привезли гуманітарний вантаж та медикаменти до місцевої лікарні. Потім навідалися до багатодітної родини, яку перевіряли днями. На момент приїзду правоохоронців сім’ї в підвалі не було, а сам будинок палав після ранкового обстрілу. Люди розповіли, що пережили важку ніч та ледве врятувалися. На евакуацію погодилися приблизно десятеро громадян, серед яких була мати двох дітей — немовля та хлопчика чотирьох років. Всі вони лишилися власних будинків. Зараз всі мешканці перебувають у безпеці.

Поліцейські закликають мешканців евакуюватися до більш безпечних населених пунктів. Коли треба рятувати життя, не слід триматися за матеріальне. росія цілеспрямовано б’є по цивільних та нищить будинки. Зараз єдиний порятунок — евакуація.

Відділ комунікації поліції Донецької області

Схожі новини