Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

П'ятнадцята доба: ворог знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований

  • 10.03.2022, 08:15
  • 583

Оперативна інформація станом на 06.00 10.03.2022 щодо російського вторгнення

П'ятнадцята доба: ворог знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований
П'ятнадцята доба: ворог знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

«Сили оборони України продовжують стримувати наступ ЗС РФ у Донецькому, Слобожанському та частині Таврійського операційних районах. Захищають українські міста Харків та Охтирку. Основні зусилля зосереджуються на недопущенні просування противника в південно-східному напрямку. Триває кругова оборона міста Маріуполя. Разом з тим продовжується прикриття державного кордону з Республікою Білорусь», — йдеться в повідомленні.

На Сіверщині, українські захисники утримують оборону міста Чернігова. Вживаються заходи щодо стримування просування ворога в напрямку Києва.

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва перебуває в постійній готовності до відбиття наступу противника, наносить вогневе ураження наступальним угрупованням окупантів та утримує визначені оборонні рубежі.

Читайте також: Столтенберг: якщо РФ нападе на канали постачання допомоги Україні — це буде напад на весь Альянс

На південному напрямку здійснюється стримування противника у напрямках на міста Кривий Ріг, Миколаїв, Вознесенськ та населений пункт Нововоронцовка (Херсонської області).

На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу противника, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об’єктів України та угруповань військ.

Протягом останніх двох діб винищувальна авіація та підрозділи зенітних ракетних військ знищили чотири штурмовики Су-25 та два вертольоти противника.

Противник знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований. Значно збільшилась кількість випадків дезертирства та мародерства.

Читайте також: Сім'ї співробітників ФСБ Росії втікають з Криму та продають свої квартири

Фото з мережі

Схожі новини