Більше 10-ти не збиратися. ЛОДА запровадила низку обмежень на час карантину
Таку рекомендацію затвердили у межах позачергового засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.
- обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб,
- обмежити роботу закладів громадського харчування та торговельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів),
- пересування населення на адміністративних територіях, запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту.
Визначена госпітальна база І-лінія — КНП ЛОР «Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня».