Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У відомого журналіста вкрали велику суму грошей: він підозрює ГРУшників

  • 14.02.2019, 13:34
  • 627

Журналіст Аркадій Бабченко заявив, що у нього вкрали гроші з банківської картки, він підозрює співробітників ГРУ.


Про це повідомляє сам Бабченко на своїй сторінці в Facebook.

«Не вбити, так поднагадити, я ж кажу. Їх нова філософія. Зламали мені банківські рахунки. Вкрали гроші. Найцікавіше — куди вкрали. Якщо раніше вони зупинялися в копійчаних лайнових готельчиках в Солсбері, то тепер — та-дам — оплатили з моєї картки „Хілтон“ в Лондоні! Красиво отруювати не заборониш. Чепіги *обані. Ну, хоч без лобстерів, і то спасибі. Але люблю якісний тролінг, нічого не скажеш», — написав він.

Також журналіст пояснив, як сталася крадіжка.

«Спрацьовано добре. Залізли в мій он-лайн кабінет, поміняли настройки. Ніяких СМСок мені не прийшло. Ні про зміну ліміту оплати в інтернеті, ні про списання грошей. Про те, що я, виявляється, ночував в „Хілтон“, я дізнався тільки тому, що грошей на картці вистачило тільки на одну ніч сибаритства (плаче), а далі мені прийшло штук двадцять відмов у транзакції — на другу ніч розкоші вже фсе. Так що вибачте, Чепіги *обані, другу добу ночувати — їдьте в свій звичний клоповник — горілки більше немає. Легенду поміняли», — заявив Бабченко.

За його словами, настройки кабінету в он-лайн банкінгу міняли на очах.

«Спочатку виставили максимум оплати в інтернеті сорок тисяч доларів. Карл. Нє, дякую за комплімент, звичайно. Переставив на нуль. Сидимо у оператора в банку — фігак, прям на очах змінюється на двадцять тисяч. Переставив на один долар. Фігак — поміняли на два долари. Уперті хлопці. Молодці», — підсумував журналіст Аркадій Бабченко.

Схожі новини