Знайомтесь: Річард Квінн, новий фаворит королеви

27-річний модельєр став першим лауреатом премії Єлизавети ІІ за розвиток британського дизайну

Річард Квінн і королева Єлизавета ІІ. Фото Vogue

20 лютого 2018 року увійде в історію фешн-індустрії – останнього дня London Fashion Week Єлизавета ІІ вперше відвідала модний показ. Для свого дебюту 91-літня королева обрала шоу Річарда Квінна, аби там взяти ідеї для наступного сезону і вручити нагороду свого імені молодому таланту – 27-річний дизайнер став першим лауреатом королівської премії за розвиток британського дизайну.

З власним майбутнім Річард визначився ще в дитинстві, - пише про Квінна Vogue. Він постійно щось майстрував, любив дивитися фільми, особливо вивчаючи сценографію, складні модні зйомки Девіда Лашапеля і Тіма Вокера. «Для мене це прямий доказ того, що будь-яку фантазію можна втілити у життя», - каже Квінн. Мода – один із випробуваних шляхів «оживити» свої думки. Відшліфувати талант винахідника і фантазера він пішов у Central Saint Martins. «Освіта дуже повпливала на мене, - додає Річард. – Чудові педагоги допомогли розкритися, знайти своє власне, не схоже на жодне, бачення» Тепер він з гордістю називає свій стиль безстрашним.

Квінн «схиблений» на екологічній моді. Під час навчання від здобув стипендію Стелли Маккартні, - відомої захисниці природи. Його речі шиються у Лондоні вручну. Дизайнер робить все можливе, аби зменшити рівень викидів вуглецю в атмосферу. Для фарбування тканин і принтів використовуються тільки натуральні барвники. Утилізація відходів провадиться за всіма правилами. Судячи з фото з презентацій, екологія вплетена у ДНК творчості Річарда: рослинні мотиви, натуральні тканини – від відбіленої бавовни і льону до соломи і рогожі, природні кольори, дуже багато зеленого.