Передплатити
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував про досягнення, розповів про плани на сезон-2018 і відзначив найкращих співробітників

Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував про досягнення, розповів про плани на сезон-2018 і відзначив найкращих співробітників

З нагоди Дня працівників сільського господарства Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував про свої досягнення та відзначив найкращих співробітників.

На святковий захід зібралися працівники Компанії із шести областей України: Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської.

2017 рік став для Агрохолдингу доволі успішним. Компанія суттєво підвищила показники врожайності культур, поповнила парк сільськогосподарської техніки, значно поліпшила інфраструктуру на виробничих кластерах.

Сезон для Компанії був визначальним ще й тим, що «МРІЯ» повернулась до вирощування цукрового буряку. За словами генерального директора Саймона Чернявського, рік для буряку був урожайним. Прогноз врожаю на цей рік становить 178,1 тис. тонн, а план на 2018-ий — 334 тис. тонн. У планах компанії на 2018 рік також збільшення площ посівів під цукровим буряком на 7,2 тис. га. Керівництво агрохолдингу повідомило, що також планується збільшення посівних площ озимого ріпаку, кукурудзи та сої.

У Компанії поділились планами на оновлення технічного парку. У цей напрям «МРІЯ» має намір інвестувати 36,5 млн. дол. до кінця 2020 року. Як зазначив операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Андрій Григоров, Компанія має намір оптимізувати кількість використання найманої техніки. Зараз розглядається програма з оновлення парку комбайнів, у планах закуповувати по 10 нових одиниць щорічно, виводячи при цьому з експлуатації старі. 

За словами фінансового директора компанії Тона Хулса, «МРІЯ» повністю забезпечена коштами на наступний сезон. «Поточне фінансування Агрохолдингу до кінця 2018 року становить 46 мільйонів доларів», — підкреслив він.

Як зазначає генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський, на наступний рік компанія вже виділила 4 основні пріоритети.

«Перший — це підвищити ефективність виробництва шляхом більш чіткого планування, автоматизації процесу і контро­лю затрат, що призведе до більш своєчасного виконання технічних операцій і підвищення врожайності. У цьому напрямі багато підзавдань. В цілому наступного року ми повинні показати не менш значний крок вперед, ніж зробили у цьому році. Друге — завершити реструктуризацію боргу Компанії, що дозволить рефінансувати оборотні засоби у більшому обсязі. Ми вже на фінішній прямій, і це справді безпрецедентна реструктуризація в Україні. Третє — створити центр технологічної і наукової експертизи для запровадження кращих світових практик у виробничому процесі».

Четвертим стратегічним напрямом Компанія ставить перед собою інвестування у розвиток співробітників. «Знан­ня і відповідальність дорівнює результат. Чим більше будете знати і цінуватися як професіонали, тим більшим буде успіх Агрохолдингу», — звертається до працівників генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський.     

Варто також зазначити, що Агрохолдинг «Мрія» за останні 3 роки збільшив рівень зарплат співробітників на 35% з розрахунком інфляційних процесів у краї­ні. Середньомісячна зарплатня у Компанії становить 10 396 грн. Для порівняння, минулого року цифра сягала 6 913 грн. За словами генерального директора, ця зарплата прив’язана до якості та своєчасності виконання роботи, крім того, вона також залежить від фінансових результатів за рік.

Директор департаменту роботи з персоналом Марія Панченко зазначила, що Компанія готова мотивувати і вкладати у поглиблення знань співробітників. Уже діють програми зовнішнього та внутрішнього навчання працівників. У планах вдосконалення програм розвитку персоналу та програми поглибленого професійного навчання.

Важливим напрямом роботи Компанії є фінансова підтримка соціальних ініціатив і проектів місцевих громад. Соціальний бюджет, який формується прозоро, діє у всіх областях, де Компанія обробляє землі. «За підсумками 10 місяців цього року на реалізацію соціальних ініціатив і на благодійну допомогу Компанія вже спрямувала 17,17 млн. грн.», — зазначає директор департаменту комунікацій і соціальних проектів Нонна Шмідік. Кошти були спрямовані на підтримку галузей освіти, медицини, культури та спорту, інфраструктури, духовності, благоустрою.

«Цей бюджет формується за принципом — 100 гривень з кожного гектару і розподіляється цілком прозоро. 70 відсотків зі суми залишається на розсуд громади. 20 відсотків іде на проекти, які реалізовуємо в межах району, — це ремонт доріг, лікарень тощо. І 10 відсотків спрямовано на підтримку воїнів АТО. Цього року на допомогу воїнів АТО було спрямовано понад 1,5 млн. гривень. А за три роки — 5 млн. гривень», — каже Нонна Шмідік.

Крім того, до бюджетів всіх рівнів «МРІЯ» сплатила від початку року 233,41 млн. грн. податкових відрахувань. До кінця року ця сума ще зросте.

Велику увагу надає «МРІЯ» розвитку кооперативного руху. Минулого року за підтримки «МРІЇ» було створено 10 кооперативів, більшість з них — на теренах Тернопільської області.

«Цього року приділили багато уваги навчанню. Ми провели понад 30 семінарів для охочих створити кооперативи чи розвивати вже існуючі. Окрім цього, оголосили конкурс, загальний бюджет якого 4 млн. гривень. Усі охочі подавали проекти на отримання гранту на створення нового кооперативу чи на підтримку існуючого. За поточний рік нам вдалось створити ще 10 кооперативів (7 ягідних, 1 пасічний та 2 молочні) і отримати вже понад 30 ініціатив на створення нових. Крім того, в планах Агрохолдингу розвиток вже існуючих кооперативів, зокрема будівництво кооперативного цеху заморозки/сушки/переробки ягід і крафтової сироварні», — каже Нонна Шмідік.

У рамках відзначення Дня працівників сільського господарства Агрохолдинг «Мрія» нагородив кращих з них за найвищі особисті показники в роботі. Почесні грамоти та грошові премії за результатами року отримало чимало працівників із різних підрозділів «МРІЇ». Окрім того, вісім співробітників «МРІЇ» отримали з рук представника Тернопільської ОДА особливі високі відзнаки: орден «За розбудову України» та орден «Хрест Слави». Найкращим за результатом сезону став кластер «Поділля» і отримав нагороду — сертифікат на 400 тис. грн.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Агрохолдинг «МРІЯ» відзвітував про досягнення, розповів про плани на сезон-2018 і відзначив найкращих співробітників