• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • У Києві біля будівлі МВС сталися сутички між поліцією й активістами, є затримані й потерпілі

У Києві біля будівлі МВС сталися сутички між поліцією й активістами, є затримані й потерпілі

Учасники акції протесту кидали фаєри та петарди.

Під стінами Міністерства внутрішніх справ України сталися сутички. Про це повідомляє Громадське.

Згідно з повідомленням, поліція застосувала силу, кілька учасників протесту постраждали, є затримані. Це сталося після того, як активісти кидали фаєри та петарди. Поліція почала відтісняти їх від будівлі міністерства.

Раніше повідомлялося, що в середу, 29 листопада, близько 200 людей пройшли колоною центром Києва на честь річниці розгону студентів на Майдані. Вони вимагали розслідувати справи Майдану. Спочатку учасники акції прийшли до Адміністрації президента, а потім — до МВС.

Нагадаємо, в ніч із 29 на 30 листопада 2013 року "Беркут" жорстоко розігнав студентський Євромайдан на Майдані Незалежності у столиці. Силовики побили студентів, які були учасниками мирного протесту і нібито заважали владі встановити ялинку.

В Києві активісти запалили фаєри, протестуючи проти гальмування розслідувань

Організатори акції стверджують, що за чотири роки влада не продемонструвала жодних зрушень у розслідуванні злочинів проти Майдану.

У Києві на Майдані Незалежності в річницю розгону студентів активісти низки громадських організацій, які протестують проти гальмування розслідувань злочинів Євромайдану, запалили фаєри та факели.

Протестувальники заявили, що мають намір пройти ходою до "основних винуватців бездіяльності в розслідуванні злочинів проти Майдану". Організатори акції стверджують, що за чотири роки влада не продемонструвала жодних зрушень у розслідуванні злочинів проти Майдану, "не затриманий і не покараний практично ніхто" з тих, хто причетний до поранень і загибелі людей на Майдані.

Крім того, учасники акції вважають, що "безкарність працівників Міністерства внутрішніх справ України" та "почуття вседозволеності" призвели до вчинення більш тяжких злочинів.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва зібралися близько 60 активістів низки громадських організацій, які протестують проти гальмування розслідувань злочинів, скоєних під час Революції гідності.

Нагадаємо, вночі з 29 на 30 листопада 2013 року "Беркут" жорстоко розігнав студентський Євромайдан на Майдані Незалежності у столиці.

Джерело: Громадське телебачення , РБК-Україна

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • У Києві біля будівлі МВС сталися сутички між поліцією й активістами, є затримані й потерпілі