Передплата 2024 ВЗ

ЄС: "Для виконання умов безвізового режиму Україні залишилось два тижні"

  • 21.10.2015, 16:27
  • 2 051

Найбільшою проблемою є антикорупційна сфера.

На виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС в України залишилося два тижні. Про це повідомив голова підрозділу з питань «Східного партнерства» Зовнішньої служби ЄС Дірк Шубель у своєму виступі на засіданні делегації Європейського парламенту, яка є складовою частиною міжпарламентського Комітету асоціації Україна-ЄС.

Шубель нагадав, що доповідь Європейської комісії з оцінкою виконання Україною Плану дій з подальшими рекомендаціями надавати чи ні безвізовий режим, буде передана Європейському парламенту, Раді ЄС та державам-членам у середині грудня.

«Найважливіша проблема — вирішити питання, які залишаються у сфері антикорупції. Україна має час до кінця жовтня. Процес підготовки доповіді вже розпочався. Є два тижні, за які Україна має це зробити», - зазначив Шубель.

За його словами, Україна продовжує працювати над питаннями, які ще залишаються невирішеними. Зокрема, євродепутат зазначив ухвалення на минулому тижні «багатьох законопроектів у першому читанні, що є доброю новиною».

«Зараз має відбутися друге читання. Необхідно відповідати всім вимогам», — наголосив Шубель.

При цьому він зазначив, що Єврокомісія та Зовнішня служба продовжують допомагати Україні.

Як повідомлялося, голова Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер пообіцяв зробити все можливе для безвізового режиму між Україною та ЄС.

Нагадаємо, 17 серпня Україна передала до Європейської Комісії фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для громадян України.

Джерело: УНІАН

Схожі новини