Наталя Кличко заспіває гімн України перед боєм Володимира

Дружина лідера української партії УДАР Віталія Кличка - Наталія Кличко виконає гімн України перед боєм його брата Володимира з австралійцем Алексом Леапаї.

Про це повідомляє в п'ятницю, 11 квітня, Sportbox.ru.

40-річна Наталія почала кар'єру співачки майже два роки тому. Її дебют відбувся у Москві перед боєм Віталія з німцем сирійського походження Мануелем Чарром. Тоді вона виконала композицію американської співачки Дженніфер Раш (Jennifer Rush) The Power of Love.

Бій з Леапаї, в якому українець захищатиме свій титул за версією WBO, пройде 26 квітня в німецькому Оберхаузені. Австралійця оголосили обов'язковим претендентом на цей титул на початку грудня 2013 року. Представники австралійця тоді запропонували провести бій в Азії, наприклад в Китаї, де Леапаї, якого вболівальники в Азії називають "австралійським Майком Тайсоном", користується великою популярністю.

Володимир Кличко - чемпіон світу за версією WBA (Всесвітня боксерська асоціація), IBF (Міжнародна федерація боксу), WBO (Всесвітня боксерська організація) і IBO (Міжнародна боксерська організація).