Житель Криму: "На мою землю прийшли "інопланетяни"

Російський солдат заявляє, що за його даними 80% кримчан хочуть жити в Росії

В Інтернеті з'явився відеозапис розмови кримського татарина з солдатом РФ у Севастополі. Солдат заявляє, що за його даними 80 % кримчан хочуть жити в Росії, пише Еспресо.TV з посиланням на «Сегодня».

На що кримський татарин відповідає: "Вони не уявляють, що це буде. Ось, руку відріж мені, я проживу з однією рукою. А відрізана рука куди дінеться? Кому вона потрібна? Без вен, без нервів, вона просто висохне. Так і Крим - без дніпровської води, без електрики, без газопроводу..."

"Я кримський татарин, і мені дійсно нікуди діватися, коли на мою землю прийшли "інопланетяни". Знову в Сибір чи на Урал ?", - запитує чоловік.

"Ми сюди прийшли, щоб не було війни і все було мирно", - відповідає солдатів.

"А тут війна була ?", - цікавиться кримський татарин. На що військовослужбовець відповідає: "Буде. Якщо наc тут не буде. У Києві вбивають мирних жителів, а ви говорите, що це не війна".

"Той, хто вбивав, зараз сховався у вас в Ростові. На ньому це все. Він же міг це все припинити", - каже чоловік. "Зараз я ще стою на рідній землі, а з 16 числа буду стояти на російській . Ось, ви тоді наліпите розпізнавальні знаки - і косо подивися в вашу сторону - відразу заарештуєте".