Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Порошенко: "2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні"

  • 05.04.2016, 13:16
  • 6 500

В рамках офіційного візиту до Японії Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко відвідав місто Кіото.

Глава держави зустрівся з губернатором префектури Кіото Кейдзи Ямадою, мером міста Кіото Дайсаку Кадокавою та головою Торгово-промислової палати міста Кіото Йосіо Татейсі.

Президент подякував японській стороні за гостинність, під час офіційного прийому на честь візиту. «Ця гостинність відповідає духу стратегічних відносин між Японією і Україною», - сказав Петро Порошенко та повідомив, що наступний 2017 рік буде оголошено роком Японії в Україні.

Глава держави також наголосив, що цього року виповнюється 25 років з моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами. Крім цього, 45 років тому «духовні столиці наших держав — Київ і Кіото — розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів».

Президент особливо відзначив роль мера міста Кіото Дайсаку Кадокави у зміцненні та розвиток українсько-японських стосунків — заснуванні «Парку Кіото» в Києві, який став улюбленим місцем усіх киян. Цього року 45-ту річницю побратимських зав’язків Київ та Кіото відзначать низкою культурно-просвітницьких заходів.

В свою чергу, губернатор префектури Кіото Кейдзі Ямада подякував Президентові України за його візит до Японії і побажав нашим країнам подальшого розвитку взаємовідносин та процвітання.

Президент України також запевнив присутніх, що він особисто продовжить приділяти серйозну увагу поглибленню взаємодії між різними регіонами України та Японії та запросив присутніх відвідати Україну у зручний для них час.

«Така співпраця відповідає інтересам наших народів та слугує надійним фундаментом для подальшого розширення усього спектру співробітництва між нашими державами», - наголосив Президент України.

«Впевнений, наша сьогоднішня зустріч стане ще однією віхою на шляху до спільної мети — всебічного зміцнення відносин дружби та партнерства між народами України та Японії», - підкреслив Петро Порошенко.

Сторони також обговорили шляхи розширення співпраці між двома країнами та проведення низки заходів в рамках року Японії в Україні у 2017 році.

Джерело: прес-служба Президента

Схожі новини