Передплатити Підтримати

“Скелет нардепа” проти законопроекту “Про мирні зібрання”


Кількадесят активістів виступили під Верховною Радою України проти прийняття скандального законопроекту № 2450 “Про мирні зібрання”, який викликав широкий резонанс у суспільстві.

Незважаючи на вимоги правоохоронців, вони прорвалися крізь міліцейське оточення і зробили ритуальне воскресіння “скелета”, що символізував народного депутата минулого скликання. Правоохоронці завадили активістам пронести “скелет нардепа” у парламент, алемітингувальники примудрилися його “протягнути” під двері Верховної Ради по частинах.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк заявив, що незабаром у парламенті буде зареєстрований законопроект “Про мирні зібрання”, який розробляли спільно з Мін'юстом, Адміністрацією Президента, Секретаріатом Кабміну, МВС.

У ньому буде прописаний перелік предметів, які будуть заборонені під час масового заходу. Зокрема, зброю, колючо-ріжучі предмети, боєприпаси, піротехніка. Також у цьому документі пропонується заборонити використання засобів приховування обличчя.