Найграндіозніша у світі «собача тусовка»


За 5 днів понад 31 тисяча песиків відвідали Лейпциг.

Минулими вихідними завершилася найграндіозніша у світі міжнародна “собача тусовка” World Dog Show-2017. До німецького Лейпцига з 73 країн світу приїхали понад 31 тисяча собак, аби разом зі своїми господарями відвідати найбільш важливу виставку року, що незабаром минає.

На інших подивитися, та свій екстер’єр продемонструвати — це лише маленька частина з програми, яку запропонували учасникам організатори. Окрім визначення переможців світового рівня та “місцевих” медалістів з Німеччини, песики брали участь у різноманітних спортивних подіях. Приміром, у міжнародному турнірі з флайболу, що у перекладі означає “летючий м’ячик”. Флайбол — змагання між командами собак, своєрідна естафета. Завдання — якомога швидше подолати чотири бар’єри на шляху до установки, яка подає м’ячики, натиснути на важіль, схопити м’ячик і принести його, подолавши на зворотному шляху ті ж чотири бар’єри. Наступна собака може стартувати лише тоді, коли попередня перетне лінію старту — фінішу. Команда, в якій всі собаки пробігли швидше і без помилок, стає переможцем забігу. Окрім флайболу, провели також чемпіонат світу зі собачих танців, чемпіонат Німеччини зі спритності і вправності та навіть чемпіонат Європи з дайвінгу для песиків.

Тим часом господарі могли обрати будь-що з харчів і предметів для догляду за своїми улюбленцями. Різноманітні сорти їжі для собак та інших домашніх тварин, а також соки і ліки пропонували понад 185 представників компаній. Не бракувало аксесуарів та собачих “меблів” — повідків, нашийників, одягу, іграшок, вишуканих ліжок.