Передплатити Підтримати

«Шкіра та кістки нікому не цікаві!»


Моделі plus size отримують за годину фотосесії 3000 доларів.

У Європі на зміну нездоровій худорлявості прийшли пишнотілі моделі. Апетитні красуні почали підкорювати світові подіуми та з’являтися на обкладинках популярних глянців. Топ-моделі більше не труяться таблетками для схуднення,  не виснажують себе голодом, а радують чоловіків звабливими  формами. 

Нав’язані модою стандарти 90-60-90 нарешті відходять у минуле. Популярності набувають повні моделі або моделі «плюс сайз» (розмір від 46-го і вище). Моделі «плюс сайз» демонструють упевненість у собі і внутрішню гармонію, що дозволяє жінкам нестандартної комплекції відчути себе красивими і привабливими.

Заробляють повні моделі більше, ніж худі. Гонорар моделі “плюс” становить близько 1000 євро за модний показ, натомість «худишкам» платять 500-700. А за годинну фотосесію “пишки” отримують  3000 доларів.

Найяскравішою представницею повних моделей вважається Тару Лінн Вілсон (110-86-120, зріст 170 см, вага 80 кг). Починала кар’єру як актриса. Але з 2010 року фотографується для таких видань, як ELLE, V Magazine, Vogue.   Зізнається, що раніше комплексувала через свою вагу, але потім прийняла і полюбила своє тіло, зрозуміла, що їй не потрібно підганяти його під нав’язані стандарти. Лінн прославилася після того, як подала в суд на один з паризьких журналів, коли той занадто «відфотошопив» її стегна і ноги, прибравши зароблені чесною працею зайві сантиметри.  Тара анітрохи не соромиться своїх 80 кг і не збирається сідати на дієту. «Шкіра та кістки нікому не цікаві!» — любить повторювати.

Непростий шлях від “анорексички” до однієї з найпопулярніших моделей «плюс сайз» довелося пройти Кристал Рен. Її параметри сьогодні — 95-75-105, зріст 175 см, вага 81 кг. Раніше була однією з типових худорлявих моделей, які доводять свій організм до анорексії. У 2009 році Кристал випустила книгу Hungry, в якій вона описує свою історію і розмірковує над нав’язаними сучасному суспільству стандартами краси. 

Звання найбільшої моделі великих розмірів належить Тесс Холлідей. При зрості близько 165 см її вага становить 155 кг. Параметри тіла: 124-124-132. Тесс уклала контракт з виданням Vogue про співпрацю. У підлітковому віці з  неї  знущалися. А вона мріяла про модельний бізнес.

Перша в Україні нестандартна модель — Христина Кирчіу,  колишня учасниця проекту «Зважені та щасливі-2» на СТБ. Набирати вагу Христина почала у дитинстві.  На проекті «Зважені та щасливі» дівчина пробула 11 тижнів, за які схудла на 27 кілограмів.