Для дітей-переселенців провели майстер-клас з плетіння браслетів
- 19.05.2022, 16:26
- 769
Браслети передадуть українським захисникам
![Для дітей-переселенців провели майстер-клас з плетіння браслетів](https://wz.lviv.ua/img/360x200/1/braslety2-e28029d2.jpg)
Сьогодні, 19 травня, у День вишиванки, організували майстер-клас з плетіння браслетів для дітей зі східних регіонів України.
![Фото "ЄС"](/images/news/2022/05/braslety.jpg)
«Українців не розділити, адже нас єднає міцна нитка любові до своєї Батьківщини День вишиванки — особливе свято. Сьогодні ми одягаємо вишиті сорочки, щоб продемонструвати нашу єдність та солідарність», — зазначила представниця осередку «Європейської Солідарності» Оксана Адамек.
![Фото "ЄС"](/images/news/2022/05/braslety3.jpg)
«Дітки-переселенці із захопленням долучилися до вивчення наших традицій. Вишиванки сьогодні мають і наші воїни на фронті, та вишивка закарбована в їхніх серцях. Зі святом, адже сьогодні — свято кожного українця», — додала вона.
Читайте також: Народжені у … вишиванках!