Передплата 2024 «Добра кухня»

У Львові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

  • 08.05.2022, 14:30
  • 792

Сьогодні, 8 травня, Львівщина відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років

У Львові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни
У Львові вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Представники влади та громадськість поклали квіти та запалили лампадки біля Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг- 328».

«У День пам’яті та примирення ми дуже часто повторюємо слова ніколи знову. Свого часу це повторяла вся Європа, але зараз у самому її центрі відбувається геноцид українського народу. Це знищення відбувається лише через те, що ми українці, тому нам потрібно берегти не лише пам’ять тих буремних років Другої світової війни, але і пам’ятати кожного убитого українця від рук російських військових під час теперішнього вторгнення армії рф. Гідність та демократію, як головні європейські цінності можна боронити лише зі зброєю в руках, яка нам необхідна сьогодні та зараз. Кажучи: „ніколи знову“, я хочу, щоб ми перемогли та запанував мир, але лише після нашої перемоги», — сказав очільник області Максим Козицький.

Священнослужителі провели екуменічну панахиду та спільно виконали гімн України і духовний гімн України «Боже великий єдиний».

Читайте також: Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше. Без оклику, а зі знаком питання, — президент

Фото: ЛОДА

Схожі новини