Передплата 2024 «Добрий господар»

Відновити ефірне мовлення: вимагають журналісти та нардепи

  • 07.04.2022, 18:08
  • 599

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» разом із журналістами прийшли до Концерну РРТ з вимогою відновити ефірне мовлення «Прямого», «Еспресо» і «5 каналу»

Відновити ефірне мовлення: вимагають журналісти та нардепи
Відновити ефірне мовлення: вимагають журналісти та нардепи

Як з’ясувалось, керівник Концерну РРТ Данілов перебуває у відпустці під час війни, немає на місці і заступника.

«Ми як народні депутати отримали звернення від телеканалів. І отримали, так само як телеканали, обурення мільйонів українських глядачів, які не зрозуміли, що відбувається. Хочу нагадати, що на цих телеканалах працюють більше 1500 журналістів, творчого колективу», — говорить співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Досі менеджмент і редакції не отримали відповіді, чому канали вимкнули з ефіру. Ні від Нацради, ні від РНБО, ні від Міністерства інформації. А потім сказали, що це концерн РРТ просто виключив з ефіру», — говорить Геращенко.

«Як народні депутати ми почали розбиратися, де знаходиться керівництво концерну РРТ. Під час війни керівник концерну — у відпустці. Другий — катається по країні», — повідомила Ірина Геращенко.

«Ми вважаємо ці дії інформаційною диверсією проти президента Зеленського, проти України і єдності. Ми закликаємо всі структури, причетні до цієї диверсії, припинити її, залучити відповідні телеканали до інформаційного марафону згідно Указу президента Зеленського і виділити їм час для мовлення», — наголосила Ірина Геращенко.

«Це страшна війна, яка дуже дорого коштує українському народу. І ведеться вона за те, щоб Україна не була росією. І ось ці люди, цей Данілов, який зараз у відпустці, і це керівництво концерну РРТ, яке без жодних підстав відключає — якраз перетворюють Україну на росію. Нехай подумають, хто вони і яка їхня роль в цій війні», — наголошує народна депутатка Вікторія Сюмар.

Відключення телеканалів — це антиукраїнські кроки, переконаний народний депутат Володимир Ар"єв.

«Єдність, про яку всі сьогодні говорять, яку ми підтримуємо — це єдність заради перемоги України. А не заради того, щоб хтось у владі просував свої „шкурні“ інтереси. І це влада має пам’ятати. Тому що Україна — не росія. Україна об’єднується заради цінностей, заради принципів і бореться заради свободи — свободи слова, свободи думки та демократії», — наголосив Володимир Ар’єв.

Читайте також: «Закриття „Еспресо“, „Прямого“, „5 каналу“ — диверсія на користь ворогові…»

Схожі новини