Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Львові друга особа з коронавірусом перебуває на обсервації, – Галина Слічна

Жінка 9 березня повернулась із Австрії

Керівниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Галина Слічна розповіла про стан здоров’я другої особи зі Львова, у якої підтвердили Covid-19. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Ми маємо підтверджений другий факт хворої особи на коронавірусну інфекцію у місті. Ця людина 8 березня повернуся з Австрії і весь цей час перебувала на домашній обсервації. Вона почала себе погано почувати, звернулася в інфекційну лікарню, де в неї взяли відповідні аналізи. У зв’язку із відсутністю суттєвих загострень, людина була відправлена на самоізоляцію. Вчора результати підтвердили коронавірус.

Стан хворої на зараз є абсолютно задовільний, вона себе нормально почуває. Людина перебуває на обсервації, під час якої контактувала з чоловіком і двома дітьми. Зараз ми з’ясовуємо, з ким ще вона мала контакт з 8 березня.

Нагадаю, станом на 8 ранку сьогодні в інфекційній лікарні перебував 61 пацієнт. Загалом за весь час звернулося 104 особи. Також ми маємо частину людей, які є виписані, — це 11 людей", — розповіла Галина Слічна.

Схожі новини