Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Львові відновили опалювальний сезон

  • 12.11.2018, 12:28
  • 444

У Львові відновили подачу тепла у будинки.

Станом сьогодні на 07.00 год ЛМКП «Львівтеплоенерго» забезпечило подачу опалення до 1611 житлових будинків, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» до 524 будинків.

Це більше 99,5% від загальної кількості будинків які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 100% будинків, які обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Станом на 07.00 год ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1611 житлових будинків. Опалення не отримують 6 будинків.

Це будинки на:

Пр. Червоної Калини, 88 (ЖБК-215, заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Сахарова, 31 (ОСББ, відмова споживача);

вул. В. Великого, 16 (ТзОВ «Львівавтокомплектація», заборгованість за теплову енергію);

вул. Наукова, 16 (ТзОВ «Львівавтокомплектація», заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Панча, 18б (ОСББ, заборгованість з оплати за теплову енергію);

вул. Лінкольна, 23а (ОСББ, заборгованість з оплати за теплову енергію).

«Фактично ми забезпечили подачу опалення 100% до усіх наших споживачів. Відсутність тепла у вище перелічених будинках є не з причин теплоенерго.

Станом на сьогодні ми маємо 5 будинків, які не отримують опалення через заборгованість. У деяких з цих будинків заборгованість за опалення становить сотні тисяч гривень. Тому як тільки власники будинків врегулюють це питання, а саме погасять половину суми боргу і нададуть графіки розтермінування решти заборгованості, ми готові подати опалення до цих помешкань", — розповів Богдан Камінський, в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Гарячу воду отримують усі споживачі теплопостачальних підприємств: це 1108 будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго» та 370 будинків, які обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2018−2019 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 1618 житлових будинків, 198 освітніх закладів (школи, садочки) та 46 медичних закладів (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 524 житлових будинки, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Опалювальний сезон для бюджетних устав у Львові розпочався 10 жовтня на основі листів звернень від керівників закладів. Опалювальний сезон для населення розпочався 22 жовтня. У зв’язку із підвищенням температури зовнішнього повітря, 29 жовтня було призупинено опалювальний сезон для населення. З 8 листопада опалюваний сезон відновлено.

Схожі новини