Передплатити

Зеленський не заперечує, що Донбас може перетворитися на Придністров'я

Президент зазначив, що у разі, якщо під час зустрічі країн в "нормандському форматі" не буде досягнуто певних домовленостей, він не може гарантувати, що не станеться замороження конфлікту на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що окупований Донбас від Придністров'я відрізняє лише те, що у нас лунають постріли.

Про це він повідомив під час прес-марафону, коментуючи питання про те, що у разі, якщо під час зустрічі країн в «нормандському форматі» не буде досягнуто певних домовленостей, то можливе замороження конфлікту на Донбасі, передає УНІАН

«Я би дуже не хотів, щоб конфлікт на Донбасі було заморожено, я би дуже не хотів, щоб у нас було Придністров'я чи Абхазія…», — зазначив він.

Зеленський підкреслив, що не може стовідсотково гарантувати, що цього не станеться.

«А що там зараз? Зараз там у нас — Придністров'я, практично… Єдине, що сьогодні відрізняє тимчасово окупований Донбас від Придністров'я чи „абхазького варіанту“, це те, що у нас лунають постріли, і все. А фізично не має значення, чи ми поставимо паркан, чи буде замінування… Тобто, якщо немає відносин і ми не визнаємо, що ця територія окрема, — це буде Придністров'я. Я не хотів би цього, дуже не хотів би», — наголосив президент.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram