Конгрес США схвалив допомогу Україні в $350 млн

Документ ще має схвалити Сенат і підписати Дональд Трамп.


Палата представників проголосувала за надання 350 млн. доларів на допомогу Україні в галузі безпеки й істотно розширила її напрямки.

Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

«Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про Бюджет США на 2018 на потреби національної оборони", який дозволяє виділення 350 млн. доларів для надання допомоги Україні в галузі безпеки. Ця сума відповідає торішньому рівню асигнувань», - йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначили, що проект закону також дає дозвіл на надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. Крім цього, в нього включені нові положення, які дозволяють використання кошти оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах країни поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил нашої держави.

«Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони», - додали у посольстві.

Для вступу документа в силу його ще повинен схвалити Сенат і підписати президент США Дональд Трамп, передає Главком.