Під Москвою зіткнулись поїзди, постраждали понад 30 осіб

Внаслідок зіткнення пасажирського потяга і приміської електрички на заході Москви постраждали більше 30 осіб.

Про це повідомляє Слідчий комітет РФ.

Ввечері, 8 квітня, близько 22:00 машиніст приміського потяга Москва — Усово, помітивши на шляхах людину, застосував екстрене гальмування, проте за ним їхав пасажирський потяг Москва - Брест, машиніст якого також екстрено загальмував. Відстань виявилося недостатньою і зіткнення уникнути не вдалося. В результаті з рейок зійшли чотири вагони електрички і секція локомотива пасажирського поїзда, рух зупинено в обох напрямках, інформує ТАСС.

В аварії поїздів у Москві постраждав відомий білоруський співак

Відомий білоруський співак Роман Волознев постраждав у залізничній аварії в Москві.

Про це повідомляє "Комсомольская правда".

Зазначається, що Волознев був серед пасажирів поїзда "Москва-Брест". Він їхав у 12 вагоні і вже ліг на свою полицю. Поїзд стояв на перегоні, коли в нього в'їхала електричка.

"Тільки приліг і тут трапився сильний удар. Ми чомусь вже до цього моменту зупинилися. Їхали-їхали і тут зупинилися. Десь хвилин десять-п'ятнадцять минуло, а потім був удар, потім ще один сильний хлопок. Я все пам'ятаю, все нормально, тільки відразу зрозумів, що кров б'є із брови", - розповів співак.

Його госпіталізували в НДІ імені Скліфосовського з черепно-мозковою травмою, струсом мозку, раною на правій скроні і переломом ребер. Стан оцінюється як середнього ступеня тяжкості.

Зявилось відео про зіткнення поїздів у Москві

У мережі показали перші відео з місця зіткнення поїздів у Москві.

На цих кадрах можна спостерігати сам момент зіткнення. Крім того, опубліковано відео аварії із пташиного польоту.

Видно, що вагон електрички від зіткнення з поїздом далекого прямування розірвало навпіл.

За словами журналістів, рятувальникам довелося задіяти аварійний потяг, щоб відтягнути частини рухомого складу і звільнити шляхи.