• You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Президент разом із громадськістю проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі Мукачеве – Львів

Президент разом із громадськістю проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі Мукачеве – Львів

У рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко зустрівся із громадськими організаціями.

Президент поспілкувався з представниками громадських організацій, які контролюють будівництво дороги державного значення Н-09 Мукачеве — Львів. серед яких ветерани АТО. Так, за їх інформацією завдяки контролю громадськості вдалося зекономити 18 млн гривень. «Ваша справа — контролювати. Влада — ваші партнери, щоб усі закупівлі і тендери відбувалися прозоро», - сказав Глава держави, звертаючись до волонтерів. Президент додав, що була проведена перевірка витрат на будівництво доріг і вже зараз можна стверджувати про зменшення витрат на 11% на погонний метр.

Президент наголосив, що для розвитку будь-якої країни важливе будівництво інфраструктури та доріг, наголосивши, що Прикарпаття має розвивати свій туристичний та транспортний потенціал. «Цього року ми ставимо пріоритетом, щоб відбудувати дорожню мережу на Іванофранківщині», - сказав Глава держави. Президент наголосив, що останній рік значно збільшилася кількість туристів, які приїжджають в Україну, і якісна інфраструктури, в тому числі дороги, відіграють надзвичайну роль в розвитку регіону. За словами Глави держави, більше 800 млн гривень було виділено на ремонт доріг карпатського регіону.

Начальник служби автомобільних доріг в області Василь Буджак ознайомив Главу держави з ходом дорожніх робіт на ділянці шляху. Зокрема, він повідомив, що із 442,9 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 територією Івано-Франківської області пролягає 191,4 км.

Траса Н-09 є однією з ключових автодоріг, які забезпечують рух у напрямку західного кордону. Ремонт дороги сприятиме поліпшенню транспортного сполучення, збільшенню вантажо- та пасажиропотоків. На поточний ремонт автомобільної дороги Мукачеве — Львів на ділянці Івано-Франківськ — Галич — Рогатин — межа Львівської області постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня цього року № 323 було затверджено фінансування в сумі 310 млн грн. У липні також було виділено 40 мільйонів гривень з коштів державного фонду регіонального розвитку. За рахунок цих коштів буде виконано тільки будівельні роботи. На заходи з безпеки руху та облаштування дороги необхідні додаткові кошти в сумі 100 млн грн.

Джерело: прес-служба Президента

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Статті
  • Президент разом із громадськістю проінспектував хід ремонтних робіт на автодорозі Мукачеве – Львів