Садовий пішов на допит в ГПУ

Лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий пішов свідчити в Генпрокуратуру щодо тиску на депутатів "Самопомочі" з метою розколу фракції.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Зараз йду на допит в Генпрокуратуру. Відому мені інформацію щодо спроб «опрацювання» депутатів «Самопомочі» з метою розколу фракції передам слідчим. Далі справа за ними. Якщо звичайно в Генпрокуратури буде бажання довести цю справу до кінця.

Що стосується тиску та «окремих розмов» з депутатами напередодні голосування по Конституції, то їх наслідки та ефективність проявляться вже сьогодні.

16 липня під час розгляду у ВР питання щодо внесення проекту змін до Конституції на розгляд Конституційного суду, жоден депутат «Самопомочі» (окрім Ганни Гопко) не підтримав цього рішення. Потім включився каток — його наслідки будуть сьогодні.

Віктор Кривенко, Остап Єднак, Вікторія Пташник та Павло Кишкар — коли ми запрошували вас до списку «Самопомочі», ми домовлялись лише про те, що будемо діяти відповідно до моралі. Все ще вірю, що така річ можлива в політиці»,- написав мер Львова.