Передплатити Підтримати

Каспаров закликав світ ізолювати Путіна і підтримати Україну

Гаррі Каспаров заявив у Сенаті США, що світовій спільноті необхідно продовжити ізоляцію президента Росії Володимира Путіна і підтримати Україну поставками зброї.

Про це екс-чемпіона світу з шахів і російський опозиціонер заявив 4 березня на слуханнях у Сенаті США, повідомляє DW з посиланням на агентство AFP.

"Неможливо домовлятися з раковою пухлиною. Як і ракова пухлина, Володимир Путін і його еліти повинні бути вирізані", — заявив Каспаров.

За його словами, необхідно змусити російських олігархів, які підтримують Путіна, відвернутися від нього під загрозою того, що інакше вони самі опиняться поза грою.

Каспаров також поклав на Путіна відповідальність за вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова. За його словами, Нємцова убили, "бо це могло статися".

"Путін і його еліти вважають, що після 15 років при владі для них немає нічого неможливого, немає такої червоної межі, яку вони не можуть перетнути", — заявив Каспаров.

Тема слухань Сенату була офіційно визначена як "російська агресія у Східній Європі". Йшлося як про протистояння української армії та проросійських сепаратистів на Сході України, так і про напружену ситуацію в Молдові та Грузії.

В якості гостя у слуханнях взяв участь екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Він теж закликав допомогти Україні зброєю, передає "5 канал".

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram