МВС: "Сашу Білого застрелили правоохоронці під час спецоперації"

Лідера "Правого сектору" в Західній Україні Олександра Музичка застрелили правоохоронці під час спецоперації із затримання

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов, передає кореспондент ТСН.

За його словами, Музичка вбили під час спецоперації з затримання цієї ночі в Рівному.

Він повідомив, що Сашко Білий вистрибнув від правоохоронців у вікно кафе та намагався втекти. При цьому, за інформацією МВС, Білий вистрелив з пістолета Макарова у співробітника спецпідрозділу "Сокіл", куля потрапила тому у шолом та зрикошетила в плече.

У перестрілці Музичка спочатку поранили в ногу, а потім здійснили другий постріл, від якого він помер до приїзду швидкої.

"Коли затримували, він був ще живий, швидка, яку викликали, констатувала смерть", — сказав Євдокимов.

Крім того, у МВС повідомили, що під час спецоперації було затримано трьох подільників Сашка Білого. Вони також були озброєні автоматами та пістолетами Макарова.

За словами Євдокимова, 8 березня 2014 року проти Сашка Білого було відкрито кримінальну справу, 9 березня йому було оголошено про підозру, а 12 березня — оголосили в розшук.

При цьому на сайті МВС жодної інформації про це немає.

Музичку інкримінують скоєння злочинів за статтями ст.296 ч.4 (Грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом із застосуванням вогнепальної або холодної зброї) та ст.345 ч.2 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Джерело: ТСН