Передплата 2024 ВЗ

«Краса на вік не дивиться. І терміну придатності не має»

За титул «Міс Аргентина» змагатиметься 60-річна «Міс Буенос-Айрес» — юристка й журналістка Алехандра Маріса Родріґес

Тепер 60-річна «Міс Буенос-Айрес» хоче стати «Міс Аргентиною». Фото Instagram
Тепер 60-річна «Міс Буенос-Айрес» хоче стати «Міс Аргентиною». Фото Instagram

Після перемоги на конкурсі краси «Міс Буенос-Айрес» 60-річна юристка й журналістка Алехандра Маріса Родріґес змагатиметься 25 травня за титул «Міс Аргентина». У боротьбі за корону «Міс Буенос-Айрес» Алехандра Маріса обійшла десятки учасниць, набагато молодших за себе… Експерти вважають, що 60-річна красуня може здобути й національну корону.

Принаймні аргентинські ЗМІ зараз виявляють до персони новоспеченої «Міс Буенос-Айрес» величезний інтерес. Красу 60-річної претен­дентки на титул «Міс Аргентина» ніхто під сумнів не ставить, тож певні шанси на перемогу вона справді має…

«Виграти титул „Міс Буенос-Айрес-2024“ для мене вели­ка честь, — розповіла Алехандра Маріса виданню Oddity Central. — Хочу показати всім жінкам, що на вік краса не дивиться, і що ми здатні ламати усталені рамки. Я багато тренувалася фізично, пра­цювала над упевненістю в собі й удосконалювала свою сценічну майстерність. Прагну продемон­струвати, що жіноча сила не має меж».

«Гадаю, судді побачили моє пристрасне бажання презенту­вати жінок мого покоління, — до­дала 60-річна „Міс Буенос-Ай­рес“. — Я готова поборотися за титул „Міс Аргентина-2024“. Краса не має терміну при­датності! Аби бути гарною, ви повинні довіряти собі й бути справжньою».

Позмагатися за корону «Міс Аргентини» Алехандра Маріса Родріґес вирішила дуже вчас­но. Якщо переможе, то згодом зможе поїхати на міжнародний конкурс краси «Міс Усесвіт». Іще торік там діяло правило, згідно з яким на корону «Міс Усесвіт» могли претендувати учасниці ві­ком від 18 до 28 років. Але цього року верхню вікову планку ска­сували.

Попри те, що 18 «Міс Буе­нос-Айрес» виповнилося ще 42 роки тому, Алехандра Маріса ви­глядає дуже молодо. Настільки, що у супермаркеті, коли купує пляшку вина, її можуть попроси­ти показати посвідчення особи…

«Міс Буенос-Айрес» три­чі на тиждень займається у фіт­нес-залі, намагається харчу­ватися якомога здоровіше й користується якісними кре­мами для обличчя. Давно роз­лучена Алехандра Маріса Родріґес жартома каже, що під­тримувати прекрасну форму до­помагає її… холостяцький статус.

Схожі новини