Передплата 2024 «Добрий господар»

"Запхни свій Гардіан у ж*пу": Арестович прокоментував скандал із підборами у ЗСУ

Речник української делегації у Тристоронній контактній групі й радник голови Офісу президента Олексій Арестович різко прокоментував статтю видання The Guardian про тренування українських курсанток на підборах

Відповідні коментарі можна побачити під Facebook-публікацією користувача «Нєжинскій Гурок».

Як відомо, останніми днями в Україні виник скандал навколо тренувань до військового параду, під час яких курсантки маршували у взутті на підборах.

На скандал звернули увагу іноземні ЗМІ. Зокрема, британська газета The Guardian зазначила, що вибір взуття на підборах «викликав потік критики у соціальних мережах та закликів до звинувачень у сексуалізації жінок-солдатів».

На цю статтю звернув увагу користувач Facebook «Нєжинскій Гурок», який «тегнув» Арестовича (мабуть, тому що останній на своїй Facebook-сторінці захищав рішення щодо маршування курсанток на підборах).

Арестович зреагував доволі агресивно на цей допис.

«Курсантки особисто висловили бажання йти на параді в парадній формі, яка автоматично передбачає підбори. Їм дали можливість обрати з двох видів взуття більш зручний після одного експериментального проходження.

Якщо кого «Гардіан» і образила, то передусім самих дівчаток-курсанток. І ти туди ж, обс*с дешевий. Так що зверни свій «Гардіан» і запхни собі в ж*пу", — написав Арестович у коментарях.

Однак «обмін люб’язностями» на цьому не закінчився.

Зрештою Арестович запропонував опоненту «підійти в понеділок на 11:00 на Банкову» та пообіцяв «приділити» йому «десять хвилин». Той у відповідь порадив Арестовичу «взяти серветки».

Решта користувачів звертали увагу на невідповідну посаді манеру спілкування Арестовича. Дехто «тегнув» видання The Guardian.

Арестович заразом відписав, що так «комунікує», оскільки «іншої мови ця когорта не розуміє».

Схожі новини