Передплата 2024 «Добра кухня»

В Києві звільнили чиновника Нацполіції після погроз бізнесмену

  • 21.04.2024, 18:30
  • 483

З Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції звільнили Манасяна Віталія за декілька годин після того, як стало відомо про скандал у ресторані Києва із бізнесменом Максимом Шкілем

Фото: Вектор
Фото: Вектор

Про це Шкіль повідомив у Facebook.

«Звільнено! Друзі, спільно черговий раз сьогодні підтвердили, що разом ми сила. Отримав чисельні повідомлення з характеристикою героя-дня Віталія Манасяна, всі виключно негативні, з прикладами, які свідчать про системність такої зухвалої поведінки. Дякую керівництву Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України за швидку реакцію, яка свідчить про те, що така поведінка є недопустима і не може кидати тінь на високе звання Поліцейський, серед яких багато порядних і відданих професії людей», — написав він.

Максим Шкіль також висловив сподіваюсь, що сьогоднішнє звільнення стане прикладом для багатьох таких «Віталіїв».

Як пише видання УП, у НПУ підтвердили, що це дійсно був їхній співробітник. Працівники відомства вивчили допис у соцмережах, поспілкувалися з адміністрацією закладу та свідками, після чого погодили з головою Нацполіції Іваном Вигівським звільнення оперуповноваженого.

Нагадаємо, бізнесмен Максим Шкіль розповів про словесну перепалку із працівником департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Віталієм Манасяном, яка сталася вранці 21 квітня в одному із закладів Києва. За словами Шкіля, він попередньо забронював стіл для сніданку, а коли прийшов, то адміністратори закладу повідомили, що його вже зайняв якийсь чоловік — це був Віталій Манасян.


Джерело: УП

Схожі новини