Передплата 2024 «Добрий господар»

Тиждень до виборів: соціологи оприлюднили результати нового опитування

  • 15.07.2019, 15:59
  • 2 857

Чергове опитування українців показало, що 5% бар'єр на виборах у Верховну Раду долають п'ять партій, а ще дві - близькі до проходу в парламент.

Про це свідчать результати опитування, проведеного «Центром Разумкова» з 5 по 11 липня, пише УП.

Зазначається, що найбільшу підтримку серед українців має партія «Слуга народу», за яку готові віддати свої голоси 41,5% опитаних українців, які визначилися з вибором і братимуть участь у голосуванні.

За партію «Опозиційна платформа — за життя» мають намір проголосувати 12,5%, за партію «Голос» — 8,8%, за партію «Європейська Солідарність» — 8,3%, за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 7,0%, за партію «Сила і честь» — 4,6%.

За «Опозиційний блок» готові проголосувати 3,8% респондентів, за Всеукраїнське об’єднання «Свобода» — 2,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка — 2,4%, за партію «Українська стратегія Гройсмана» — 2,0%, за партію «Громадянська позиція» — 1,8%, за партію «Об'єднання «Самопоміч» — 1,4%, за «Партію Шарія» — 1,2%.

За даними Центру, на час проведення опитування 13,7% респондентів ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

Повідомляється, що було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Схожі новини