Передплатити Підтримати

"Високий Замок" знайшов свою красуню!


23 вересня відбувся фінал 10-го ювілейного конкурсу "Міс Високий Замок — 2013". На сцені Національного драматичного українського театру імені Марії Заньковецької за корону боролися 14 красунь. З осені минулого року дівчата надсилали свої фото у редакцію газети, читачі за них голосували і за результатами цього голосуваннябули обрані фіналістки.

Феєричне шоу допомогли влаштувати зірки української естради: Павло Табаков, Наталка Карпа, Назар Савко, Ірина Федишин, Петро Радейко та Олена Корнєєва, а також театр танцю MADRIN. Режисерами свята стали Людмила Савіна та Маріна Васильєва. Маріна також була ведучою разом з актором театру ім. М. Заньковецької Юрієм Хвостенком. Постановниками дефіле красунь займались Олена Кєрод, Катя Бенс та Оля Опеля.

Почесний титул "Міс Високий Замок — 2013" здобула Соломія Слепич, студентка 3 курсу філософського факультету! За неймовірну осанку та бездоганну фігуру вона отримала ще один титул — "Міс грація". І віце-міс та водночас "Міс глядацьких симпатій" стала Соломія Пилипців, яка вже вдруге бере участь у конкурсі. У 2010 вона отримала титул "Міс фото". Звання ІІ віце-міс конкурсу "Міс Високий Замок — 2013" тепер носить Лисович Марта, яка, до речі, теж вже була учасницею конкурсу. Минулого разу вона здобула звання І віце-міс.

Наталя Назаркевич