• You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Військові поліцейські з Данії та Канади надали методичну допомогу українським колегам

Військові поліцейські з Данії та Канади надали методичну допомогу українським колегам


В межах робочого візиту до Львова представники міжнародної делегації військових поліцейських з Данії та Канади обговорили з українськими колегами актуальні питання підготовки військовослужбовців Військової служби правопорядку в Збройних Силах України.

Як зазначив начальник Західного територіального управління Військової служби правопорядку в Збройних Силах України полковник Микола Бобик під час спілкування учасники брифінгу напрацювали алгоритм дій щодо підготовки матеріально-технічної бази для проведення курсу підготовки на теренах Західного регіону.

Наша зустріч є наступним логічним кроком, що втілює у життя досягнуті домовленості в межах роботи 3-ї міжнародної Конференції підкомітету Військової поліції багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування (відбувалася в період з 20-24 лютого 2017 року у Львові). Тоді, після детального вивчення можливостей з організації підготовки військових правоохоронців Збройних Сил України в Україні, було вирішено розпочати підготовку зі створення на базі одного з підпорядкованих нам підрозділів тимчасового навчального центру ВСП, — розповів офіцер.

Власне, цього разу іноземні партнери на чолі із начальником Департаменту доктрини та бойової підготовки Військової поліції Данії майором Оле Бек Крастенсеном і співголовою підкомітету Військової поліції збройних сил Канади підполковником Бернардом Хадсоном обговорили питання підготовки навчальних програм, оглянули навчально-матеріальну базу тимчасового навчального центру Військової служби правопорядку, навчальні класи, місця проведення занять.

Варто додати, що перший дванадцятитижневий курс з підготовки спеціалістів Військової служби правопорядку Збройних Сил України заплановано розпочати восени цього року.

Джерело: сайт регіонального медіа-центру МО України (м.Львів)

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Військові поліцейські з Данії та Канади надали методичну допомогу українським колегам