Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Поліція почала доставляти ухилянтів до ТЦК: деталі

  • 03.04.2024, 09:30
  • 990

Поліція отримує звернення від центрів комплектування щодо ухилянтів та доставляє таких людей до ТЦК та СП

Фото ілюстративне із соцмереж поліції Львівщини
Фото ілюстративне із соцмереж поліції Львівщини

Про це повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності НПУ підполковник Максим Ахрамєєв.

«Такий механізм врегульовано постановою Кабінету міністрів, де передбачено звернення. Таке звернення надсилають до підрозділів Нацполіції, далі поліцейські вносять інформацію до єдиного обліку інформаційної підсистеми Нацполіції і починають перевірку.

Поліція лише доставляє ухилянтів до найближчого ТЦК та СП з метою з’ясування всіх обставин та складання адміністративного протоколу уповноваженим офіцером ТЦК, згідно зі статтею 210 КУпАП", — розповів він.

Якщо людина, щодо якої винесена постанова, може довести поважні причини неприбуття, то адміністративна справа закривається. В іншому ж випадку їй загрожує адміністративний штраф.

«Відтак уповноважений офіцер ТЦК та СП складає протокол, де зазначає час та місце розгляду справи по суті. Коли особа прибуває, або одразу на місці, виноситься постанова. Якщо особа не з’явилася по повістці з поважних причин, то постановою закривається адміністративна справа. Якщо ж особа не має можливості довести, що вона не з’явилася із важливих причин, то складається постанова про адміністративний штраф», — додав начальник департаменту.

Схожі новини