Дитячо-юнацьку спортивну школу назвали на честь Героя Дмитра Сидорука
- 24.02.2023, 12:30
- 681
Львів‘янин, спортсмен, тренер та нескорений воїн Дмитро Сидорук став на захист України ще у 2014 році
![Фото із сайту ЛОВА](https://wz.lviv.ua/img/360x200/2/e3667a60ab784de392eb64e57f3f8caa-9461aa54.jpg)
Зокрема, він обороняв Луганський аеропорт та отримав травми, від яких довго відновлювався.
Згодом Герой успішно виступав на міжнародних «Іграх Нескорених», тренував побратимів і координував рух «Нескорених» на Львівщині. Рік тому Дмитро знову став на захист України. У квітні він загинув у боротьбі із ворогом за майбутнє України.
«Нам важливо закарбувати ім‘я таких Героїв. Зробити так, щоб вони надихали наступні покоління, щоб історію їх боротьби знали. Школа виховує чемпіонів з гімнастики художньої, легкої атлетики, черлідингу, тенісу, кульової стрільби та стрільби з лука. Останній вид спорту викладав у школі і Дмитро. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа „Здоров'я Динамо“ перейменована згідно із спільним рішенням Управління молоді та спорту Львівської ОДА та товариством Dynamo Lviv», — розповів очільник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім'як.