Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Кремль образився на карикатури біля посольства РФ у Києві (фото та відео)

  • 22.04.2021, 19:55
  • 1 006

Росія направила в МЗС України ноту через проведення акції біля посольства РФ в Києві 20 квітня

Про це повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

«У МЗС України була направлена нота протесту посольства Росії з вимогою до української сторони дотримуватися зобов’язань у рамках Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року, а також провести ретельне розслідування і притягнути до відповідальності учасників та організаторів цієї провокації…», — сказала Захарова.

На акції активісти тримали плакати з зображенням Путіна у ролі Гітлера та Кім Чен Ина, а також з надписами «Северокореїзація Росії», «Доктор зло існує», «Диктатор-шизофреник з комплексом Наполеона» та інші.

Читайте також: «Примітивізм і вульгарність»: Захарова вскочила у міжнародний скандал

Людей, які взяли участь у протесті під російським посольством у Києві, Захарова назвала «українськими екстремістами», а саму акцію розцінила як «чергову русофобську вилазку».

«Активісти „Агентства розвитку демократії та інформаційних свобод“ заблокували центральний вхід на територію дипмісії, розгорнули плакати з різними образами і за допомогою лазерної установки проєктували на фасад будівлі написи», — розповіла Захарова.

Як бачимо, на стіну посольства учасники акції за допомогою лазерної установки спроєктували карикатурний профіль Путіна і напис «Росія перетворилася на терористичну організацію».

Схожі новини