Передплата 2024 «Добра кухня»

"Краще здохнути у Росії, ніж тут": зірка серіалу "Школа" висловила своє ставлення до України

  • 03.04.2021, 10:55
  • 2 478

Акторка та модель Ліза Василенко різко висловилася про свою батьківщину. Зокрема, вона зазначила, що "краще здохнути в Росії, ніж в Україні", тому додому повертатися не збирається. Водночас юна зірка кіно вважає, що "Москва та Київ – це небо та земля"

Василенко дала свій коментар ютуб-каналу «Пушка». Найрезонансніші витяги з цього інтерв’ю опублікував офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан, повідомляє 24 канал.

Акторка народилася в Дніпрі, але нещодавно переїхала до Москви. В Україні вона здобула популярність завдяки ролі Лоли у серіалі «Школа».

«Мабуть, моєю крайньою точкою був Київ. Але коли я потрапила до Москви, то зрозуміла, що це, звісно, небо та земля… В Україні я все взяла в плані медіа, але мені стало тісно, і я захотіла більшого. В Україні немає що робити, а там — багато можливостей», — наголосила дівчина.

Коментуючи переїзд до Росії, Василенко також пригадала критику з боку своєї української аудиторії. Ті закидали у бік її патріотизму.

«Казали типу: проміняла країну, ля-ля-ля. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Судити про людину за її національністю, за те, куди людина поїхала. Ну поїхала б я до Америки — мене б не хейтили тоді?!» — зауважила зірка кіно.

Водночас вона наголосила, що її критикують «тільки тому, що Україна з Росією сру*ься, і чомусь приплітають до цього інших людей, що не мають до конфлікту жодного стосунку».

«Це не нормально, якщо люди вже так реагують — то це край. Навіть вже не має сенсу спілкуватися», — робить висновок акторка.

Читайте також: Росія чи Україна? Скандал із київською блогеркою набирає обертів

Крім того, Василенко розповіла, що у 2021 році дуже багато людей переїхало до Росії. Вона не бачить нічого поганого в цьому. Адже «це круто» та платять там більше.

Водночас дівчина докладно розповіла, що в Москві їй довелося пережити важкий період, і вона стала жертвою ґвалтівника. Але на завершення видала: «Якщо трапляється якась хр*нь, я завжди думаю про те, що краще здохнути тут, ніж в Україні».

Хто така Ліза Василенко: коротка біографія

Вона — єдина дитина в сім'ї. Мама працює психологом, розлучена з першим чоловіком. Вихованням Лізи займався вітчим.

Навчалася в Дніпровському університеті імені Альфреда Нобеля на спеціальності «Туризм», але не закінчила виш.

Почала працювати моделлю в 2014 році. Їздила на зйомки до Японії, Китаю та Кореї. Дівчина брала участь у відвертих фотосесіях. З початком акторської кар'єри вирішила завершити кар'єру моделі.

Дебют на телебаченні відбувся в телесеріалі «Школа» на початку 2018 року. У стрічці Ліза зіграла роль Лоліти «Лоли» Гавриленко — блогерки, найпопулярнішої дівчини в школі.

Крім того, брала участь у картині «Давай танцюй!» (2019 рік, епізодична роль) та в комедії «Поцілунок на мільйон» (2021 рік, головна героїня блогерка Кріс).

Схожі новини