Передплата 2024 «Добрий господар»

Пенсіонер-педофіл: у Жовкві затримали 63-річного мешканця за розбещення 11-річного хлопчика

  • 19.03.2021, 15:20
  • 696

Чоловік пропонував гроші дітям з малозабезпечених сімей в обмін на розпусні дії

63-річного мешканця Жовкви затримали за підозрою у розбещенні дітей. Він вчиняв розпусні дії з 11-річним хлопчиком, який розповів про це своєму другу, а той — батьку. Батьки звернулися у поліцію, яка затримала зловмисника на гарячому.

«В одному з міст Львівського району чоловік вчиняв розпусні дії щодо 11-річного хлопчика. Підозрюваного затримано на місці злочину. Викрити фігуранта вдалося завдяки батькові хлопчика, друг якого став жертвою цієї особи», — повідомили в прес-службі Львівської обласної прокуратури.

Розслідують справу поліцейські під процесуальним керівництвом Жовківської окружної прокуратури. Чоловіку оголосять підозру за вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи (ч.2 ст. 156 КК України). Суд має взяти його під варту. Слідчі також перевірять причетність підозрюваного до інших схожих злочинів.

Як з’ясували ЗМІ, педофіл пропонував гроші хлопчикам з малозабезпечених сімей за розпусні дії з ними. Один з хлопців, якому він також пропонував гроші, розповів про все батькові. Його друг вже став жертвою педофіла. Слідство встановить кількість дітей, які стали жертвами розпусника.

Читайте також: За сексуальну експлуатацію неповнолітніх каратимуть жорсткіше

Схожі новини