Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Вдарив кулаком шестикласника: з львівської школи звільнили агресивного вчителя

  • 26.02.2021, 19:50
  • 739

70-річного вчителя трудового навчання звільнили з львівської школи №92 після того, як учні заявили про побиття. Вчитель-пенсіонер Микола Вихрист пропрацював у цій школі лише місяць

Про прояви агресії вчителя трудового навчання Миколи Вихриста повідомила мама шестикласника Василина Добрянська у Facebook. За її словами, у четвер, 25 лютого, її син розповів, що вчитель з трудового навчання підняв на нього руку.

«Хочу розповісти про вчителя трудового навчання із 92 школи Миколу Андрійовича. Вчора син розповів, як він з ними поводиться. Неодноразово принижував їх, і ще сміє піднімати руку.

То за шию хапає, то руки викручує, а вчора відвів за шию в підсобне приміщення і вдарив в живіт кулаком мого сина. Свідком цього випадку став однокласник, який відкрив двері у це приміщення", — написала Василина Добрянська.

Директор школи № 92 Михайло Ковтало підтвердив ZAXID.NET інформацію про випадок, що стався 25 лютого на уроці трудового навчання. За його словами, учні і раніше скаржились на агресивну поведінку вчителя. Його попереджали про зміну поведінки, а після випадку з учнем 6-го класу — звільнили.

«Було десь потиснув руку, ще там щось. Я з ним порозмовляв, попереджав… Він ніби кулаком вчора вдарив у живіт. Але я той живіт дивився вчора — там ознак не було ніяких. Але я йому [Миколі Вихристу] сказав, що треба звільнятися, якщо ви не можете себе тримати в руках», — розповів Михайло Ковтало.

Читайте також: В одеській гімназії вчителька цькувала україномовну ученицю

За його словами, вчитель прийшов на роботу у січні 2021 року. Пропрацювавши лише місяць і написав заяву на звільнення.

«У нас той предмет викладала вчителька, але вона пішла у декретну відпустку. Ми відкрили вакансію і такий вчитель прийшов, відповідальний і вимогливий. Але діти не завжди хотіли працювати, хтось сміявся, хтось в телефоні сидить.

А він, я так помітив, нервувався, пізніше сам казав мені, що не витримує. А сьогодні я його звільнив. Тепер у нас є вакансія", — розповів Михайло Ковтало.

Директор також повідомив, що раніше Микола Вихрист працював на курсах для водіїв, а ще раніше — у профтехучилищі.

Зазначимо, що львівська школа № 92, що на вул. Шевченка, 390, у 2019 році взяла участь у проєкті «Булінг STOPS Тут». Цей проект є частиною виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Схожі новини