Передплата 2024 «Добра кухня»

"Люди мають заробляти гроші", - Шмигаль заговорив про скасування карантину

  • 31.03.2020, 09:15
  • 2 575

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки поширення коронавірусу на території країни

Про це Шмигаль заявив в ефірі «Свобода слова» на ICTV, повідомляє УНІАН.

«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди мають заробляти гроші. Економіку треба запускати. Україна також не та багата країна, яка може дозволити собі пів року не працювати і дивитись телевізор на дивані», — зазначив прем'єр.

Читайте також: Карантин можуть продовжити ще на два місяці, — Аваков

Прем’єр вкотре наголосив, що підтримка громадян, які залишилися без засобів заробітку — це одне із перших завдань влади.

Водночас, після Великодніх свят, з огляду на динаміку поширення захворювання, буде стояти питання про подальші економічні кроки Кабміну.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. За умов жорсткого карантину, у 57% українців закінчаться гроші на життя через чотири тижні або менше, 6,9% мають збережень на кілька днів, 6,3% - на пів року або більше.

Схожі новини